
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
150 ₴
- В наявності
- Код: 6002 2RSH
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
Виробник SKF (Швеція)
Ущільнення підшипника 2RS (180) поліуретан
Розміри, мм 15х32х9
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція)
| Тип | Кульковий радіальний |
| Бренд | SKF |
| Розміри, мм | d=15/D=32/B=9 |
| Країна бренду | Швеція |
| Ущільнення | Двостороннє типу RS |
| Маркування виробника | SKF 6002-2RSH |
| Маркування ГОСТ | 180102 |
| Маркування ISO | 6002 2RS |
| Мастило | На весь термін експлуатації |
| Радіальний зазор | CN (нормальний) |
| Посадка на вал | Циліндрична |
| Сепаратор | Сталь |
Підшипник 6002 2RSH випускається багатьма брендами різної цінової категорії та якості. Одним із світових лідерів виробництва підшипників, ущільнень та вузлів обертань є компанія АВ SKF, Швеція. Висока ціна на підшипники SKF обумовлена застосуванням передових технологічних рішень для створення продукту найвищої якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна, Упорно-радіальна, Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Статичне навантаження | 2.85 Н |
| Динамічне навантаження | 5.85 Н |
| Вага | 0.03 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Захисний ущільнювач | Полімер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


