
АКБ AGM 12 V 25 A 180-78-170 mm 6-DZF-26 тяговий 'OUTDO' (E-bike, електро вело/скутери 2025)
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 034949
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
АКБ AGM 12V 24A тяговий "OUTDO" (2025)
Розміри: 180‑78‑170mm
6-DZF-26 тяговий "OUTDO" (E-bike, електро вело/скутери 2025)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 034949 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


