
АКБ AGM 12V 20A 180-78-170mm 6-DZF-20 тяговый 'OUTDO' (E-bike, электро вело/скутеры 2025)
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 034947
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
АКБ AGM 12V 20A тяговый "OUTDO" (2025)
Розміри: 180‑78‑170mm
6‑DZF‑20 тяговый "OUTDO" (E‑bike, электро вело/скутеры 2025)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 034947 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴


