
AКБ AGM 12v 21a 180-78-170mm 6-DZF-20 тяговий moto-tech (2024) акумулятор
2 100 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AКБ AGM 12v 21a 180-78-170mm 6-DZF-20 тяговий moto-tech (2024) акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mototech |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Тип конструкції | Малообслуговувані |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
