АКБ 12в/7а vland gel (2025р) utx7a-bs
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 94 мм |
| Вага | 2.36 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

