AKБ GEL 12v 4a 113-70-85mm, UTX4L-BS Vland
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 2 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

