
АКБ GEL 12v 7a 113-70-132mm, високий YTX7L-BS (12N7A-BS)
950 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ GEL 12v 7a 113-70-132mm, високий YTX7L-BS (12N7A-BS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Кросс-номери | Yuasa YTX7LBS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
