АКБ 12в/7а vland gel (2025р) 113-70-132 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | Vland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

