
АКБ 12в/11,2а MSU gel (2023р) 150-87-111 мм
1 550 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12в/11,2а MSU gel (2023р) 150-87-111 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 11.2 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 111 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴
