
АКБ 12в/9a yb9-bs GEL (2025р) vland 137-76-134 мм
1 300 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКБ 12в/9а, gel, 2025р. Розмір 137-76-134 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 137 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | Vland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
