Даний тип батареї може бути використаний з хорошою ефективністю не тільки для електродвигунів. У нинішніх умовах ці батареї з успіхом можуть бути використані для автономізації живлення в період відключення мережевої енергії.
Причому існують дві схеми використання, показані нижче:
При паралельному з'єднанні акумуляторів збільшується ємність, а напруга не змінюється. Акумулятори в батареї мають бути одного типу і віку, а кабелі, що з'єднують їх, короткими і товстими, щоб зменшити падіння напруги.
| Розмір (В/Ш/Д), см | 22.6/14.8/17.5 |
| Напруга, В | 12 |
| Ємність, А·год | 58 |
| Маса, кг | 15.1 |
| Матеріал корпуса | ABS пластік |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chilwee |
| Ємність акумулятору | 58 А. г |
| Вага | 16 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴

