Акумулятор MOTO-TECH 12в 9 ампер часа. Гелевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

