Акумулятор OUTDO 12в 4 ампер часа. Гелевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

