
Акумулятор Скутер 4A 12V YAMAHA/SUZUKI\ Honda(YTX4L-BS GEL) MSU-Свіжі
700 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ємність (а/ч) | 4Аh |
|---|---|
| Напруга (В) | 12V |
| Тип електроліту | Гелевый |
| Индикатор заряду | Без индикатора |
| Модель | YTX4L-BS GEL |
| Виробник | MSU |
| Держава виробник | Тайвань |
| Додаткова інформація | Встановлюється на японських ы китайських скутерах Yamaha Jog, Suzuki Address,та багато інших,на які підходять параметри |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSU |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
