Акумулятор 12V7Ah YTX7A-BS GEL (L150*W87*H94 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSU |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 2.4 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

