Акумулятор 12В/20А 6-DZF-20. Гелевий.
Підходить для генераторів, чи для освітлення
Опис товару Тягова АКБ 6-DZF-20.2
Тягова АКБ 6-DZF-20.2
Тяговий акумулятор (ємність 20 Ач, напруга 12 В) виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту та рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея більш стійка до температурної дії та глибоких розрядів. Даний тип АКБ відрізняється підвищеною кількістю циклів заряд-розряд: більше 450 при DOD (глибині розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора мають більш щільний активний матеріал, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність. Тяговий акумулятор 6-DZF-20 застосовується у різній техніці з електродвигунами. Корпус виконаний з ударостійкого ABS пластику та надійно герметизований.
Основні характеристики Тягова АКБ 6-DZF-20.2
Виробник
GasPower
Користувацькi характеристики Тягова АКБ 6-DZF-20.2
Маса, кг
6
Матеріал пластин
свинцево-кальцієвий сплав
Розмір (В/Ш/Д), см
18.1/7.7/17
Ємність, А·год
20
У буферному режимі
12 років
Матеріал корпуса
ABS пластік
Напружа, В
12
Тип електроліту
необслуговуваний, кислотний електроліт знаходиться в гелеподібному стані
Гарантія
У циклічному режимі при 100% розрядженні
до 450 циклів заряду-розряду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GasPower |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 181 мм |
- Ціна: 2 350 ₴

