
АКБ GEL 12V 9A 137‑76‑134mm, высокий YB9‑BS (12N9‑BS) "Outdo" 2025р
1 300 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
акумулятор 12 в 9 а високий, розмір 137-76-134 мм. фірма outdo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
