
АКБ GEL 12V 4A 113‑70‑85mm UTX4L‑BS (YTX4L‑BS) "MSU" (2025)
600 ₴
- В наявності
+380 (63) 639-60-00
0636009090повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор msu 12 в 4 ампер-годинники. Гелевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSU |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
