
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
150 ₴
- В наличии
- Код: 6002 2RSH
+380 (63) 639-60-00
0636009090возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
Виробник SKF (Швеція)
Ущільнення підшипника 2RS (180) поліуретан
Розміри, мм 15х32х9
Підшипник 6002 2RSH SKF (Швеція)
| Тип | Кульковий радіальний |
| Бренд | SKF |
| Розміри, мм | d=15 / D=32 / B=9 |
| Країна бренду | Швеція |
| Ущільнення | Двостороннє типу RS |
| Маркування виробника | SKF 6002-2RSH |
| Маркування ГОСТ | 180102 |
| Маркування ISO | 6002 2RS |
| Мастило | На весь термін експлуатації |
| Радіальний зазор | CN (нормальний) |
| Посадка на вал | Циліндрична |
| Сепаратор | Сталь |
Підшипник 6002 2RSH випускається багатьма брендами різної цінової категорії та якості. Одним із світових лідерів виробництва підшипників, ущільнень та вузлів обертань є компанія АВ SKF, Швеція. Висока ціна на підшипники SKF обумовлена застосуванням передових технологічних рішень для створення продукту найвищої якості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKF |
| Страна производитель | Италия |
| Тип подшипника качения | Шариковый |
| Вид нагрузки | Радиальная, Упорно-радиальная, Радиально-упорная |
| Материал изделия | Сталь |
| Форма тела качения | Цилиндр |
| Статическая нагрузка | 2.85 Н |
| Динамическая нагрузка | 5.85 Н |
| Вес | 0.03 кг |
| Габаритные размеры | |
| Внутренний диаметр | 15 мм |
| Наружный диаметр | 32 мм |
| Высота | 9 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сепаратор | Да |
| Защитный уплотнитель | Полимер |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


