
Підшипник 6201 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
150 ₴
- В наличии
- Код: 6201 2RSH
+380 (63) 639-60-00
0636009090возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підшипник 6201 2RSH SKF (Швеція) кульковий радіальний
Виробник SKF (Швеція)
Ущільнення підшипника 2RS (180) поліуретанРозміри, мм 12х32х10
Підшипник 6201-2RSH SKF
| Тип | Кульковий радіальний однорядний |
| Виробництво | SKF (Швеція) |
| Розміри | d=12 мм / D=32 мм / B=10 мм |
Аналоги та маркування:
| Ущільнення шайби | з двох сторін типу RS |
| Позначення виробника | SKF 6201-2RSH |
| Позначення ГОСТ 8882-75 | 180201 |
| Позначення DIN 625-1 | 201-2RS |
| Радіальний зазор | CN |
| Індивідуальна упаковка | Передбачена виробником |
Підшипник 6201 2RSH випускається багатьма брендами різної цінової категорії та якості. Одним із світових лідерів виробництва підшипників, ущільнень та вузлів обертань є компанія АВ SKF, Швеція. Висока ціна на підшипники SKF обумовлена застосуванням передових технологічних рішень для створення продукту найвищої якості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKF |
| Страна производитель | Италия |
| Тип подшипника качения | Шариковый |
| Вид нагрузки | Радиальная, Упорно-радиальная, Радиально-упорная |
| Материал изделия | Сталь |
| Форма тела качения | Цилиндр |
| Статическая нагрузка | 3.1 Н |
| Динамическая нагрузка | 7.28 Н |
| Вес | 0.038 кг |
| Габаритные размеры | |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Наружный диаметр | 32 мм |
| Высота | 10 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сепаратор | Да |
| Защитный уплотнитель | Полимер |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


